Kurumsal Sorumluluk

Kendimize olduğu kadar gelecek nesillere de aktarmamız gereken çevre bilinci ve çevre sorumluluğu bizleri yaptığımız işlerin sonuçlarını hesaplayan bir çalışma anlayışı kazandırmaktadır. İzlediğimiz kalite programlarının yanı sıra eğitimler aracılığıyla çalışanlarımızın da çevre’ye olan duyarlılıkları arttırılmaktadır.

Hammadde tedariğinden, malzemelerin proses edilmesi ve ürünlerin tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen süreçlerde ana sorumluluklarımız şunlardır ;

  • İnsan Hakları: Bünyemiz içerisinde insan haklarının temel ilkeleri vazgeçilmezdir.
  • Sağlık ve Güvenlik: Çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunulmaktadır.  Eğitim, denetim ve gerekli güncellemelerle  iş kazaları riskleri azaltılarak, çalışan güvenliği üst seviyelere taşınmaktadır.
  • Ayrımcılık:  Eşit fırsat prensibiyle çalışılmaktadır. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza yaş, cinsiyet, ırk, din, fiziksel ve zihinsel engel özellikleriyle ilgili ayrımcılık yapılmamaktadır.
  • Enerji Kullanımı ve Emisyon: Enerji’yi verimli kullanmak ve emisyonları azaltmak üzerine sürekli çalışmalar yapılmaktadır.
  • Zararlı Madde ve Malzemeler: Çevre ve sağlık açısında kaygı duyulan madde ve malzemelerin kullanımında, tedarikçilerimizden REACH yönetmeliğine uygunluk koşulu aranmaktadır.
  • Geri Dönüşüm: Geri dönüşüm üretimde başlar düşüncesiyle planlama sürecinde fireleri azaltmaya yönelik çalışılmaktadır. Tesisimiz içerisinde Solvent Geri  Dönüşüm Ünitesi bulunmaktadır.

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!